Petturid küsivad Cargobusi nime alt võltsitud pakiteadetega raha

04 May - 2022

Cargobusini on jõudnud murelikke teateid, et Facebook Marketplace’is on tegutsemas petturid, kes pahatahtlikult kasutavad usaldusväärsuse tekitamiseks Cargobusi nime.

Petturist ostja pakub müüjale, et ta saadab Cargobusi kulleriga ostusumma sularahaümbrikus ning müüja annab Cargobusi kullerile ostetud eseme vastu. Seejärel hakkab ostja viitama sellele, et sularaha saatmiseks ümbrikus, tuleb müüjal esmalt tasuda Cargobusile nn kindlustusmakse vastavasisulise teenuse eest.

Müüja e-postile saadetakse võltsitud kindlustusmakse nõue 50 € või muu summa ulatuses. Antud e-kiri on koostatud ebaprofessionaalselt, sisaldab kahtlust äratavat keelekasutust ning kummalisi võõrlinke makse teostamiseks. Cargobusi e-posti aadressiks on antud libakirjas märgitud cargobus.ee@gmail.com vmt. 

Petturite maksenõue

Petturite saadetud võltsitud maksenõue

 

Palun pea meeles, et Cargobusi korrektseks domeeniks on alati cargobus.ee ning Cargobusi e-posti aadressid lõpevad alati @cargobus.ee

Palun ole tähelepanelik selliste libanõuete suhtes! Kahtluse korral pöördu kindlasti Cargobusi klienditoe poole, et kinnitada nõude õigsust.

 

Klienditoe kontaktid:
✉️   info@cargobus.ee
☎️.  17799
☎️   +372 681 3444

Klienditugi töötab:
 E–R 08.00–19.00
 L–P 09.00–17.00

Kodulehe ja Facebooki reaalaja vestlus töötab:
 E–P 09.00–17.00