Küpsiste poliitika

Küpsiste poliitika

  

Küpsiste kasutamise poliitika Cargobusi Interneti-ressurssides                            

Käesolevas dokumendis kirjeldatakse küpsiste kasutamist aadressil www.cargobus.ee, täpsustatakse küpsiste kasutamise eesmärke, samuti kasutajate õiguseid muuta ja valida küpsiste kasutamise eesmärke vastavalt enda vajadustele.

Küpsised aitavad pakkuda, täiustada ja kaitsta Cargobusi teenuseid. See tagab klientide vajadustele asjakohasemaid pakkumisi, samuti mugavamat ja turvalist kasutamise kogemust.

 

Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail, mis salvestatakse veebisaidi külastamisel arvutis või muus seadmes (nt mobiiltelefon). Tekstifail sisaldab teavet, mida kasutatakse veebisaidi külastajate kogemuste parandamiseks.

 

Milliseid küpsiseid Cargobus kasutab ja millised on nende kasutamise eesmärgid?

Kasutatakse mitut liiki küpsiseid (püsivaid ja seansipõhiseid). Need erinevad kasutuse ja säilitamise aja poolest. Küpsiseid saab ajakohastada ja kohandada teenuste pakkumise kvaliteedi parandamiseks, kuid üldised kasutuseesmärgid on järgmised:

 Kasutaja autentimine – tagab kasutaja äratundmise ja turvalisema veebisaidi kasutamise.

 Teenuste pakkumine ja hooldus – küpsised, mis funktsionaalselt toetavad Cargobusi teenuste tagamist.

 Veebisaidi turvalisus ja teenuste terviklikkus – küpsised, mis aitavad luua teenuseid ning tagavad parima kliendikogemuse.

 Kasutamise statistika ja analüüs – annab teavet selle kohta, kuidas ja kui tihti Cargobusi veebisaiti kasutatakse, millised on kasutajarühmad ja milliseid otsinguvõimalusi kasutatakse. Küpsiste statistikat saab koguda ka koostööpartnerite veebisaitidelt.

 Teenuste pakkumine ja klientide vajaduste analüüs – küpsised, mis pakuvad kliendi vajadustele kohandatud pakkumiste väljatöötamist. Cargobusi veebisaidil võidakse kasutada kolmanda osapoole küpsiste teavet. Kasutajale võidakse kuvada ka koostööpartnerite Interneti-ressursside kõige asjakohasemaid pakkumisi.

 

Kuidas saab kasutaja valida ja muuta küpsiste kasutamist?

Kui ei soovi oma seadmetes kasutatavate küpsiste kasutamist, saate oma brauseri turvaseadeid muuta. Pidage meeles, et turbeseadistuste muudatused peab igas brauseris eraldi tegema ja kasutatavad seadistusmeetodid võivad erineda. Pidage veel meeles, et Cargobusi veebisaidil olevate seansiküpsiste keelamisega ei saa Cargobusi Interneti-teenuseid täielikult kasutada.

 

Kust saada teavet?

Cargobusi Interneti-ressursside küpsiste kasutamine ja isikuandmete ohutu töötlemine on Cargobusi vastutusel. Kui on küsimusi või soovitusi, palun kirjuta aadressile info@cargobus.ee.

 

Me hoolime Sinu privaatsusest
Cargobus