Küpsiste poliitika

Küpsiste poliitika

  

Küpsiste kasutamise poliitika Cargobus interneti ressurssides                            

Käesolevas dokumendis kirjeldatakse küpsiste kasutamist aadressil www.cargobus.ee, täpsustatakse küpsiste kasutamise eesmärke, samuti kasutajate õigused muuta ja valida küpsiste kasutamise eesmärke vastavalt enda vajadustele.

Küpsised aitavad pakkuda, täiustada ja kaitsta Cargobus teenuseid, tagades klientide vajadusele asjakohasemaid pakkumisi, samuti mugavamat ja turvalist kasutamise kogemust.

Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail, mis salvestatakse veebisaidi külastamisel arvutis või muus seadmes (nt mobiiltelefoni). Tekstifail sisaldab teavet, mida kasutatakse veebisaidi külastajate veebisaidi külastuse kogemuste parandamiseks.

Milliseid küpsiseid Cargobus kasutab ja millised on nende kasutamise eesmärgid?

Kasutatakse mitut liiki küpsiseid (püsivaid ja seansi). Need erinevad kasutuse ja säilitamise aja poolest. Ajaga küpsiseid saab ajakohastada ja kohandada teenuste pakkumise kvaliteedi parandamiseks, kuid üldised kasutuseesmärgid on järgmised:

• Kasutajate autentimine - tagab kasutaja äratundmise ja turvalisema veebisaidi kasutamise.

• Teenuste pakkumine ja hooldus - küpsised, mis funktsionaalselt toetavad cargobus teenuste tagamist.

• Veebisaidi turvalisus ja teenuste terviklus - küpsised, mis aitavad luua teenuseid, luues parima kliendikogemuse.

• Kasutamise statistika ja analüüs - annab teavet selle kohta, kuidas ja kui tihti Cargobus veebisaiti kasutatakse, millised on kasutajarühmad ja milliseid otsinguvõimalusi kasutatakse. Küpsiste statistikat saab koguda ka koostööpartnerite veebisaitidelt.

• Teenuste pakkumine ja klientide vajaduste analüüs - küpsised, mis pakuvad kliendi vajadustele kohandatud pakkumiste väljatöötamist. Cargobus veebisaidil võidakse kasutada kolmanda osapoole küpsiste teavet. Kasutajale võidakse kuvada ka koostööpartnerite Interneti ressursside kõige asjakohasemad pakkumised.

Kuidas saab kasutaja valida ja muuta küpsiste kasutamist?

Kui te ei soovi oma seadmetes kasutatavate küpsiste kasutamist, saate oma brauseri turvaseadeid muuta. Pidage meeles, et turbeseadistuste muudatused peavad iga brauser eraldi tegema ja kasutatavad seadistusmeetodid võivad erineda. Kuid pidage meeles, et Cargobus veebisaidil olevate seansiküpsiste heakskiitmisega ei saa te Cargobus Interneti-teenuseid täielikult kasutada.

Kust saada teavet?

Cargobus Interneti-ressursside küpsiste kasutamine ja teie isikuandmete ohutu töötlemine on Cargobus vastutusel. Kui teil on küsimusi või soovitusi, palun kirjutage aadressile cargobus@cargobus.ee

Me hoolime Sinu privaatsusest

Sinu Cargobus