TEENUSED

KULLER

Saada pakk uksest ukseni!

Kulleriteenus on mugav lahendus saadetise kohaletoimetamiseks. Paki saatmine kulleriga säästab aega ja vaeva. Pakk jõuab sihtkohta ühe linna piires samal päeval ja üle Eesti kuni 3 tööpäevaga. Eriti kiirete saadetiste puhul saab fikseeritud kellaajaga kulleri asemel tellida kiirkulleri.

 

Saada pakk

Kulleriga uksest ukseni.

Saatja aadressilt Cargobusi terminali.

✔ Cargobusi terminalist saaja aadressile.

 

Tutvu meie HINNAKIRJAGA!

LUNAMAKSUTEENUS

Kaup kätte raha vastu!

Lunamaksuteenus võimaldab saata kaupa, usaldades kokkulepitud summa kogumine Cargobusile. Lunamaksuteenus annab ostjale ehk saajale võimaluse tasuda kauba eest osaliselt või kogusummas alles saadetise kohaletoimetamisel. Müüjale ehk saatjale võimaldab lunamaksuteenus vähendada krediidiriski, sest kauba kohaletoimetamisel ei anta kaupa üle enne, kui kauba ostja ehk saaja on kullerile kauba eest tasunud.

 

Tutvu meie HINNAKIRJAGA!

KINDLUSTUS

Saadetise lisakaitse!

Kindlusta oma pakk kaotuse või purunemise vastu. Selleks tuleb tellimuse sisestamisel panna linnukene kindlustusvälja ette. Tutvu täieliku juhendiga, KUIDAS SAATA pakki.

 

Tutvu meie HINNAKIRJAGA!

ERIKÄSITLUS

Leiame lahenduse!

Soovid saata erimõõtmelist, purunemisohtlikku või kindlat asendit nõudvat pakki? Leiame lahenduse ka kõige keerulisemale saatmissoovile. Teeme kõik selleks, et saadetis oleks kogu transpordi vältel kaitstud ning käsitleme seda erilise tähelepanuga nii transpordi ajal kui ka peale- ja mahalaadimisel.

 

Tutvu meie HINNAKIRJAGA!

RAHVUSVAHELINE PAKIVEDU

Piiritud saatmisvõimalused!

Paki saatmine välismaale on turvaline ja taskukohane. Ekspedeerime saadetisi alates väikepakkidest kuni alusteni. Pakivedu Euroopa ja Venemaa suurimatesse sihtpunktidesse toimub 3–7 tööpäevaga.

 

SAADA PAKK juba täna!

PAKI- & PAGASIHOID

Hoiame sinu vara!

Saadetisi säilitatakse meie terminalides kuni 1 kuu, millest esimesed 7 päeva on tasuta, edasi rakendatakse hoiustamistasu 1,00 /päev. Riknevat kaupa hoiame oma terminalides kuni 3 päeva. Tagasisaadetud paki väljastab lähteesindus saatjale pärast veo- ja hoiutasu kompenseerimist.

 

Tutvu meie HINNAKIRJAGA!

PAKENDAMINE

Hoiame sinu vara!

Pakend on väga oluline ja peab saadetist kaitsma nii, et selle sisu ei liiguks, ei ulatuks pakendist välja, ei saaks vigastada muljumisel, käsitlemisel ja veol. Vajadusel saate pakendada oma asjad meie terminalides ise või lasta meil seda teha. Pakume laia valikut erinevat pakkematerjali, et tagada mistahes parim lahendus just sinu saadetisele.

 

Tutvu meie HINNAKIRJAGA!

KAOTATUD & LEITUD

Saada pakk või sõida ise!

Lux Expressi bussidest ja Eesti suuremate linnade bussijaamadest leitud esemed tuuakse Cargobusi terminalidesse üle Eesti. Cargobusi terminalides hoiustatakse leitud esemeid 7 päeva. Pärast seda saadetakse asjad Cargobusi Tallinna terminali. Cargobusi teenuste tingimuste järgi hoiustame asju 30 kalendripäeva. Pärast seda kuuluvad asjad hävitamisele.

 

Loe kaotatud ja leitud esemete kohta lähemalt SIIT!