Cargobusi kõik teenused

EKSPRESSTEENUS

Saada pakk terminalist terminali!

Ole oma aja peremees ja too saadetis endale sobival ajal lähimasse Cargobusi terminali. Paneme selle juba järgmise väljuva bussi peale.

 

Cargobus pakub parimat veosagedust Eestis. Meiega jõuab sinu pakk kõige kiiremini ühest Eesti otsas teise. Eesti piires jõuavad õigeaegselt teele pandud pakid kohale juba samal päeval 2–6 tunniga.

 

Tutvu meie HINNAKIRJAGA ja leia omale sobiv TERMINAL!

KULLER

Saada pakk uksest ukseni!

Kulleriteenus on mugav lahendus saadetise kohaletoimetamiseks. Paki saatmine kulleriga säästab aega ja vaeva. Pakk jõuab sihtkohta ühe linna piires samal päeval ja üle Eesti hiljemalt 3 tööpäevaga. Eriti kiirete saadetiste puhul saab fikseeritud kellaajaga kulleri asemel tellida kiirkulleri.

 

Saada pakk

 Kulleriga uksest ukseni.
 Saatja aadressilt Cargobusi terminali.
 Cargobusi terminalist saaja aadressile.

 

Tutvu meie HINNAKIRJAGA!

LUNATEENUS

Kaup kätte raha vastu!

Lunamaksuteenus võimaldab saata kaupa, usaldades kokkulepitud summa kogumine Cargobusile. Lunamaksuteenus annab ostjale ehk saajale võimaluse tasuda kauba eest osaliselt või kogusummas alles saadetise kohaletoimetamisel. Müüjale ehk saatjale võimaldab lunamaksuteenus vähendada krediidiriski, sest kauba kohaletoimetamisel ei anta kaupa üle enne, kui kauba ostja ehk saaja on kullerile kauba eest tasunud.

 

Tutvu meie HINNAKIRJAGA!

LISAKINDLUSTUS

Saadetise lisakaitse!

Sinu saadetise sisu on suure materiaalse või emotsionaalse väärtusega? Kindlusta oma pakk kaotuse või purunemise vastu, et tagada meelerahu.

 

Tutvu meie HINNAKIRJAGA!

ERIKÄSITLUS

Leiame lahenduse!

Soovid saata erimõõtmelist, purunemisohtlikku, ajakriitilist, riknevat, kindlat asendit nõudvat või virnastamatut pakki? Leiame lahenduse ka kõige keerulisemale saatmissoovile. Teeme kõik selleks, et saadetis oleks kogu transpordi vältel kaitstud ning käsitleme seda erilise tähelepanuga nii transpordi ajal kui ka peale- ja mahalaadimisel.

 

Tutvu meie HINNAKIRJAGA!

RAHVUSVAHELINE PAKIVEDU

Piiritud saatmisvõimalused!

Paki saatmine välismaale on turvaline ja taskukohane. Ekspedeerime saadetisi alates väikepakkidest kuni alusteni. Pakivedu Euroopa ja Venemaa suurimatesse sihtpunktidesse toimub 1–7 tööpäevaga.

  

Rahvusvahelised tarneajad

 Läti – 6–48 tundi

 Leedu – 12–48 tundi

 Helsinki – 24–72 tundi

 Soome – 2–5 tööpäeva

 Euroopa – 3–7 tööpäeva

 Venemaa – 3–7 tööpäeva

 * Pakivedu Venemaale on ajutiselt peatatud.

 

SAADA PAKK juba täna!

PAKI- & PAGASIHOID

Hoiame sinu vara!

Saadetisi säilitatakse Cargobusi terminalides kuni 30 päeva, millest esimesed 7 päeva on tasuta, edasi rakendatakse hoiustamistasu 1,00 /päev. Riknevat kaupa hoiame terminalides kuni 3 päeva. Tagasisaadetud paki väljastab lähteterminal pärast veo- ja hoiutasu kompenseerimist. Pakume sarnase HINNAKIRJA alusel ka pagasihoiuteenust.

 

Loe paki- ja pagasihoiu kohta lähemalt TEENUSE TINGIMUSTEST!

PAKENDAMINE

Kaitseme sinu vara!

Pakend on väga oluline ja peab saadetist kaitsma nii, et selle sisu ei liiguks, ei ulatuks pakendist välja, ei saaks vigastada muljumisel ja käsitlemisel veo ajal. Vajadusel saab pakendada oma asjad Cargobusi terminalides ise või lasta meil seda teha. Pakume laia valikut erinevat pakkematerjali, et tagada parim kaitse sinu saadetisele.

 

Tutvu meie HINNAKIRJAGA!

ABITEENUS

Tuleme sulle appi!

Saadetis on liiga raske või suuremõõtmeline? Cargobus aitab soovi korral sinu paki turvaliselt autost terminali või terminalist autosse transportida.

 

Tutvu meie HINNAKIRJAGA!

KAOTATUD & LEITUD

Hoolime sinu varast!

Lux Expressi bussidest ja Eesti suuremate linnade bussijaamadest leitud esemed tuuakse Cargobusi terminalidesse üle Eesti. Terminalides hoiustatakse leitud esemeid 7 päeva. Pärast seda saadetakse asjad Tallinna terminali. Cargobusi TEENUSE TINGIMUSTE järgi hoiustame asju 30 päeva. Pärast seda edastame asjad Eesti Politseile.

 

Loe kaotatud ja leitud esemete kohta lähemalt SIIT!

BUSSIPILETID

Saada pakk või sõida ise!

Alates 1. juulist 2020 saab bussipileteid osta Cargobusi terminalidest. Kõikides terminalides üle Eesti on olemas ka pagasihoid, kuhu saab vajadusel reisikohvrid mugavalt hoiule jätta.

 

Bussipiletite müük
 Tartu terminal – Tartu Bussijaam, Turu 2
 Narva terminal – Fama Bussijaam, Fama põik 10
 Rakvere terminal – Rakvere Bussijaam, Laada 18a
 Kuressaare terminal – Kuressaare Bussijaam, Pihtla tee 2
 Võru terminal – Võru Bussijaam, Vilja 2
 Jõhvi terminal – Jõhvi Bussijaam, Narva mnt 8
 Haapsalu terminal – Haapsalu Raudteejaam, Raudtee 2

 

Loe bussipiletite müügi kohta lähemalt SIIT!