Tere tulemast!

14 April - 2019

Tutvustame teile meie uut brändi

Võime uhkusega teatada, et oleme kullerteenuste osutaja ja usaldusväärse partnerina teenindanud oma kliente rohkem kui 27 aastat. 

Meie teenus areneb, ning oleme veendunud, et koos sellega peab arenema ka kaubamärk. Nüüd on aeg viia Cargobus järgmisele tasemele.

Täna on meil hea meel teatada veel ühest põnevast arengust - Cargobus logo ja bränd on saanud uue kuvandi. Uus identiteet loodi, et anda Cargobusile särav ja kaasaegne ilme, säilitades seejuures meie parimad omadused.

 

Uus logo

Uue hingamise saanud ettevõte väärib dünaamilist ja kaasaegset logo. Mõistsime, et meie logo peab kandma rohkem kui sentimentaalne väärtust. 

Meie täiustatud logo on nüüd särav ja emotsionaalne, tugev ning energiline, kasutame peamiselt jahedat sinist tooni, mis on usalduse tunnuseks. 

Nimetame seda säravaks üleminekuks minevikust tulevikku.

Leidsime õige logo kaaludes kümneid erinevaid võimalusi. Väljavalitu oli organistasiooni siseselt absoluutne lemmik. 

 

Uus veebileht

Cargobusil on uus veebileht. Meil on põhjust selle üle uhke olla, sest uus on parem! Veebi ülesehitamisel astusime sammu selles suunas, et olla maksimaalselt kasutajasõbralik, lihtne ja mugav.

Uue veebi üheks peamiseks eesmärgiks on pakkuda lihtsat saatmis- ja jälgimissüsteemi, et paki sihtpunkti jõudmine oleks kõigest paari kliki kaugusel.

Oleme ehitanud kasutajasõbraliku administreerimiskeskkonna. Püsikliendiks registreerumine annab teile mitmeid lisavõimalusi: kulleri tellimine on kiirem, saate salvestada kohaletoimetamise aadressid, olete alati informeeritud toodete soodushindadest, samuti on teil hea ülevaade tehtud tellimustest ning tasutud arvetest.

Pidev areng. Cargobusil on uus veeb, kuid see ei tähenda, et nüüd on kõik valmis. Uus veeb on loodud mõttega, et tulevikus oleks võimalik selle tehnoloogilisi võimalusi veelgi arendada.

 

Uued sotsiaalmeedia kanalid

Lõpuks astusime kaasaegsesse digitaalsesse ajastusse. Ootame teid külastama ja jälgima meid Facebookis ja Instagramis.

 

Parem kui kunagi varem!

Cargobus jätkab kindlalt oma 27. aastase maine ehitamist uue energia ja suurema pühendumisega, laiendades seejuures teenustevalikut.

 

Edith Edovald

Cargobus turundus- ja brändijuht