Cargobus on taastanud oma veosageduse

06 August - 2020

Hea meel on tõdeda, et bussiliiklus nii Eestis, Lätis kui ka Leedus on kevadisest kriisist suures osas taastunud ja sellega seoses ka meie veosagedus. Saame uuesti pakkuda Eesti kõige kiiremat pakiveoteenust.

Meie pakiveo teeb eriliseks kohaletoimetamise sagedus. Teeme koostööd rohkem kui 30 bussifirmaga, kasutades igapäevaselt pea 500 bussiliini. Meie põhiteenuseks on vedada kõike, mis mahub bussi ning kõikjale, kuhu buss sõidab.

Cargobusi terminalid asuvad üle Eesti (vt TERMINALID). Nendest lähtekohtadest pakub Cargobus kõige kiiremat ja operatiivsemat teenust. Mugavusteenusena pakub Cargobus lisaks ka kullerteenust uksest-ukseni.

Pakkide lähetamine Cargobusi terminalist toimub esimese võimaliku väljuva bussiliiniga. Saadetisi, mida ei ole võimalik sihtkohta transportida liinibussidega, toimetame kohale kaubikutega kuni kolme tööpäeva jooksul. Ajakriitiliste pakkide tarneaja palume üle täpsustada tellimuse esitamisel. Nii meie teenindajad kui ka klienditoe spetsialistid leiavad parima lahenduse teie paki kiireimaks kohaletoimetamiseks.

Alates 7. augustist avame Cargobusi terminali Fama Kaubanduskeskuses. See toob meie tegevuse Narva klientide jaoks mugavamasse ja kättesaadavamasse asukohta.