KULLER

Mugavaim viis edastada saadetis uksest ukseni!

Kulleriteenus on lihtne, kiire ja usaldusväärne viis pakkide kohaletoimetamiseks. Leiame teie jaoks sobiva transpordivahendi ja kulleri, kes kiirelt rooli hüppab, paki peale võtab ning toimetab selle soovitud sihtkohta.

Kuller säästab teie aega ja vaeva. Pakke saab saata uksest ukseni, saatja aadressilt Cargobusi terminali ja Cargobusi terminalist saaja aadressile. Paki saatmise aeg linna piires on kuni 6 tundi ja üle Eesti kuni 3 tööpäeva. Võimalik on tellida nii kiirkulleriteenust kui ka fikseeritud kellaajaga kullerit.

LUNAMAKS

Saadetis raha vastu!

Lunamaksuteenus võimaldab saata kaupa, usaldades kauba saajaga kokkulepitud summa kogumine Cargobusile.

Lunamaksuteenus annab ostjale võimaluse tasuda kauba eest osaliselt või kogu summas alles saadetise kohaletoimetamisel. Saatjale võimaldab lunamaksuteenus vähendada krediidiriski, sest kauba kohaletoimetamisel ei anta kaupa üle enne, kui kauba saaja on kullerile kauba eest tasunud.

KINDLUSTUS

Saadetiste lisakaitse!

Just nagu maja või auto puhul, on kasulik saadetav pakk kindlustada.

Pakume võimalust kindlustada oma pakk kaotuse või purunemise vastu. Kui teil on soov kindlustada oma saadetis, valige tellimuse sisestamisel kindlustuskaitse.

ÕRNVEOS

Purunemisohtlikud esemed!

Märgistusega „õrn saadetis“ pakid vajavad kohaletoimetamisel erikohtlemist. Saates õrnu ja purunemisohtlikke esemeid, tuleb teha kõik selleks, et teie esemed oleksid kogu transpordi vältel kaitstud.

Käsitleme teie pakke hoolikalt peale- ja mahalaadimisel kui ka transportimise ajal.

ERIVEOS

Hoiame saadetist õigetpidi!

Vahel vajab pakkide kohaletoimetamine rohkemat kui lihtsalt erihoolitsust ja tähelepanu.

Kergesti purunevate esemete, näiteks klaasid või skulptuurid, turvaliseks kohaleviimiseks võib olla vajalik nende transportimine kindlas asendis.

Teeme kõik võimaliku, et teie saadetis jõuaks tervena sihtkohta. Veame pakke just nii, nagu teil on vaja.

RAHVUSVAHELINE PAKIVEDU

Piiritud saatmisvõimalused!

Rahvusvaheline teenus on kiire, turvaline ja taskukohane võimalus saata pakke Euroopasse ning Venemaale. Tänu aastate jooksul väljakujunenud koostööpartnerite võrgustikule ning mahusoodustustele, leiame lahendusi ka kõige keerulisemate saatmiste korraldamiseks. Ekspedeerime saadetisi alates väikepakkidest kuni alusteni.

Saadetis jõuab Euroopa suurimatesse sihtpunktidesse juba 3–7 tööpäevaga.