EXPRESS TEENUS

Meie eesmärk on pakkuda Baltimaades usaldusväärset saadetiste samal päeval kohaletoimetamise teenust. Oleme seda eesmärki täitnud juba 27 aastat.

Cargobus Express on ainulaadne teenus, mis pakub väikepakkide kiireimat saatmist soovitud sihtkohta kasutades selleks liinibusside võrgustikku,  kaubaautosid ja pakipunkte. 

Meie pakivedu põhineb transpordi jagamise põhimõttel. See võimaldab meil üle Eesti pakid mõne tunni jooksul kohale toimetada ja parimat hinda pakkuda. Meie pakiveo teeb eriliseks ka kohaletoimetamise sagedus - Tallinnast Tartusse vähemalt 12 korda päevas, Tallinnast Pärnusse vähemalt 9 korda päevas ja Tallinnast Narva vähemalt 6 korda päevas. Cargobus teeb koostööd rohkem kui 30 bussifirmaga, kasutame pakkide transpordiks igapäevaselt pea 600 eri bussiliini. Cargobusi terminalid on 14 Eesti linnas, lisaks Lätis ja Leedus.

Aega ei saa osta, aga Cargobus aitab teil seda säästa. Pakid toimetatakse Eesti siseselt kohale juba samal päeval!

Kuidas saata Express pakki?

Pakk toimetatakse Cargobus terminali või viiakse saaja aadressile.

• Leidke endale sobiv esindus ja viige oma pakk sinna, valides kohaletoimetamise viisiks, kas kulleriga saatmise otse saaja aadressile või paki toimetamise mõnda teise Cargobus esindusse. 

• Kui teil pole aega esindusse tulla, siis teeme seda teie eest - võtame paki ja viime selle esindusse või soovitud aadressile.