Cargobus lahendab transpordiülesandeid

Ettevõtte missiooniks on - Cargobus lahendab transpordiülesandeid.

Cargobus OÜ tegutseb alates 1992. aasta 1. märtsist. Ettevõtte põhitegevusalaks on pakivedu ja kullerteenus Eestis ning Baltikumis. Lisaks pakub Cargobus kaubavedusid, ekspedeerimist Euroopasse ning on ka bussipiletite müügiteenuse osutaja.

Cargobus esindusi on Eestis kokku 17, lisaks nii esindus kui ka ladu Lätis Riias ja Leedus Vilniuses. Koostööpartneriteks on regulaarliine teenindavad bussiettevõtted ja teised transpordiettevõtted. Koostöölepingud on sõlmitud enam kui 30 bussiettevõttega ning ligi 20 transporditeenust pakkuva ettevõttega, saavutades seeläbi kogu Baltikumi kattev kaubaveovõrk. Eestis on pakkide saatmiseks kasutusel ~250 ja Baltikumis ~30 bussiliini. Pakke saab saata ja kätte saada esindustest, pakipunktidest või soovitud aadressilt.

Cargobus põhilubadus oma klientidele on - loetud tundidega üle Eesti ja Baltikumi!

Cargobus saab end tituleerida Eesti kõige keskkonnasõbralikumaks pakiteenuse pakkujaks, kuna suur osa teenusest osutatakse liinibussidega ning kullerteenuse osutamiseks võetakse järjest rohkem kasutusele gaasiautosid. Ettevõte toetub oma töös ja klienditeeninduses kolmele põhiväärtusele:

   USALDUSVÄÄRSUS – täidame oma lubadused täpselt ja turvaliselt
   PAINDLIKKUS – leiame Teie jaoks sobivaima ning mugavaima lahenduse
   HOOLIVUS – hoiame oma kliente, partnereid, töötajaid ning loomulikult saadetisi

 

Karte